Česky Slovensky
Titulní stranaNabídka služebO společnostiKe staženíReferenceKontakt
Instastav » Nabídka služeb » Zdravotechnika

Zdravotechnika

  1. dodávka a montáž rozvodů vody, kanalizace a zařizovacích předmětů od předních dodavatelů jako jsou Jika, Ideal Standard, Hüppe, Concept, Ravak, Riho, Grohe, Hansgrohe, Kludi a mnohédalší. Rozvody pitné a užitkové vody realizujeme z potrubí plastového, plasthliníkového, měděného,nerezového či pozinkovaného. Rozvody odpadů provádíme z běžných systémů HT, KG, GEBERIT a odhlučněného potrubí. Samozřejmostí jsou izolatérské práce. Dle předpisů je nutné při přechodu mezi jednotlivými požárními úseky instalovat protipožární ucpávky. Firma INSTASTAV HELÁN s.r.oje držitelem oprávnění od firmy Hilti. V systémech ZTI využíváme čerpadel a ATS firem Grundfos,Wilo, KSB či IMP Pumps.
  2. dodávka a montáž odvodnění střech včetně izolací - pro instalaci používáme především systémů GEBERIT PLUVIA, SIAQUA DSS a Wavin Quickstream.
  3. dodávka a montáž požárních vodovodů z pozinkovaného potrubí včetně dodávky hydrantů a jejichrevizí
  4. dodávka a montáž solárních systémů pro ohřev vody a ohřívačů na TUV pro všechny typy objektů(Ariston, Stiebel Eltron, DZD Dražice, Tatramat atd.)
  5. venkovní vodovody a kanalizace - včetně zemních prací, vytyčení tras, dodávky a montáže potrubí(kamenina, litina, PVC, PP, PE), revizních šachet prefabrikovaných i plastových (Prefa, Beta Olomouc, Wavin), nadzemních a podzemních hydrantů, litinových tvarovek a armatur(Hawle, JMA Hodonín), vodoměrných šachet a jejich vystrojení. Zajišťujeme také měření splaškovýchvod v šachtách.
  6. servisní práce